Sony kdl40nx713u 40" led backlit 3d tv

q124

New member
witam. moze ktos sie zna lepiej na tv. mam pytanie co do tv z 3d
SONY KDL40NX713U 40" LED BACKLIT 3D TV jestem zaineresowany tym sprzetem ale nie wiem czy bedzie spelnial moje oczekiwania co do ps3. jesli ktos zna sie a moze i ma i sprawdzil tv prosze o kontakt. nie wiem na jakie parametry zwracac uwage.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma czegoś takiego jak LED.
Led to jest też LCD.
Led ma podświetlenie diodami.
Dotychczasowe LCD miały podświetlenie CCFL.
I tu i tu matryca jest ta sama.

Ale jakie masz potrzeby ?
 

q124

New member
SAMSUNG PS50C490B3
50" PLASMA 3D TV jeszcze ten tv tylko ze plazma i wieksza ale na wielkosci nie zalezy tylko na jakosci obrazu gdzie bedzie lepiej
 

q124

New member
potrzeby do ps3 i do filmow chce uzyskac jak najlepsza jakosc obrazu i czy ten tv led bedzie wystarczajacy nie wiem na co patrzec zeby wiedziec ze jakosc bedzie bardzo dobra. ma tylko 100hz i nie weim czy to nie zamalo. czytalem ze ludzkie oko tego nieogarnie ale w praktyce nie wiem jaki jest obraz bo wlaczony byl tylko 3d. i czy jak tv jest 3d to czy nie trace na jakosci. jestem w angli i w sklepach bardzo maly wybor jest tv jestem zawiedziony jesli ktos moze to w sklepach comet co uk i curys sa podane telewizorki jak ktos moze mi pomoc z wyborem. cenowo moge dac nawet 1000f
 

redlum

New member
Bez reklam
jeśli nie zależy ci na czasie - to na rynek wchodzą nowe plazmy Panasa, LG i Samsunga - może warto poczekać i kupić coś z nowej serii?
 

contrip

New member
Wiem, że w połowie kwietnia mają trafić do sklepów nowe modele sony na rok 2011. Też właśnie miałem kupić nowy tv ale radze sie wstrzymać. Nawet jak nie bedzie mnie stać na nowe mode to być może stanieją te z roku 2010. Co do PS3, to jeśli w gry grasz okazjonalnie dla funu, to model 40nx713 bedzie dobry. Jeśli jesteś zapalonym garczem dużo grasz przez sieć w gry typu FPS to polecam wybrać plazme, jeśli LCD to coś z Philipsa lub Toshiba, Sharp. Różne są opnie, każdy swoje chwali. Także co do opinii bym podchodził z dystansem. Jednemu sie podoba drugiemu już nie za bardzo. Dlatego nie warto trzymać sie ślepo opinii i warto sprawdzić tv pod swoje wymagania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
q124-poczekaj właśnie testuję SAMSUNG PS50C490B3
Powiem Ci jak gra za trzy dni.
 

q124

New member
za plazma raczej nie jestem wydaje mi sie ze jednak led bedzie lepszy, tak mi sie wydaje ze odcien czarnego duzo daje.
 

q124

New member
a na jakie parametry mam patrzec najbardziej? i co powinien tv posiadac. co do sonego nie podoba mi sie menu, bo jest identyczne jaki w ps3 i psp mogliby cos zmienic. ale napewno chce z 3d moze sie rozwinie.
 
Do góry