rozmiary okularów panasonic TY-EW3D2

szysz7

New member
Witam, mam pytanie odnośnie rozmiarów okularów Panasonica drugiej generacji. Czy ktoś przypadkowo ma takie w rozmiarze S, M lub L i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?
Zamówiłem ostatnio na stronie euro rtv agd Panasonica GT20 + okulary i chociaż dzwoniłem do centrum sprzedaży internetowej, nikt nie był w stanie mi powiedzieć jaki rozmiar okularów jest w zestawie (ze zdjecia na stronie podejrzewam, ze S). I tu pytanie: czy S nie będzie za mały na głowę dorosłego człowieka? Tym bardziej, że noszę okulary?
 

Antałek

New member
Faktycznie okulary - te nowe - mają nieco mniejsze wymiary (raczej dla kobiety lub dla japończyka).
Ja kupiłem L - czyli największe (kolor brązowo-złoty), srebrne nieco mniejsze, a czerwone najmniejsze.
Muszę powiedzić, że te L-ki są wyraźnie mniejsze od tych dołaczonych do telewizora, w okularach może być kłopot bo chyba okulary korekcyjnie nie zmieszczą się. W tych dołaczonych do Tv okulary korekcyjne mieszczą się bez kłopotu.

Bardziej uciskają, choć dyskomfortu nie mam to jednak wolę te co były dołączone do telewizora, ale tragedii nie ma, sam także korzystam bez problemów. Ale raczej będą wygodne także dla kobiet albo dla dzieci, bo tamte z telewizora dla dzieci zdecydowanie za duże.
Natomiast nie mam pojęcia o ile mniejsze są te srebrne, tutaj może być kłopot dla mężczyzny (przy czym nie wiem napewno bo tych srebrnych nie widziałem naocznie - tylko na zdjęciu). Dobrze byłoby gdzieś sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry