Lg lx6900 47'

Andy20382

New member
Witam wszystkich!
Zakupiłem nowy TV lg lx6900 z możliwością oglądania filmów 3D.
Telewizor ma USB z którego można odtwarzać film,wszystko działa oki poza filmami 3D które wrzuciłem wcześniej na dysk przenośny i które sa w 3D!Dlatego postanowiłem poprosić o pomoc!:)
Czy potrzebuje odtwarzacz 3D i kabel 3D i oryginalna płytę czy można zrobić to jakimś innym sposobem ze ściągniętymi filmami 3D! Jezeli jest ktos w stanie pomoc bede bardzo wdzięczny!
 

amelia25

New member
taki bedzie najpewniejszy sposób, chyba że ew. podłączysz kompa i przez jakiś konwerter puścisz, ale potrzebna do tego przyzwoita karta graficzna
 

frranek

New member
Hmm a to nie jest tak że telewizor konwertuje obraz 2D w 3D ?
Kabel 3D , odtwarzacz 3D ? Cóż to za pomysły lekko trącące heteryzmem ;)
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam wszystkich!
Zakupiłem nowy TV lg lx6900 z możliwością oglądania filmów 3D.
Telewizor ma USB z którego można odtwarzać film,wszystko działa oki poza filmami 3D które wrzuciłem wcześniej na dysk przenośny i które sa w 3D!Dlatego postanowiłem poprosić o pomoc!:)
Czy potrzebuje odtwarzacz 3D i kabel 3D i oryginalna płytę czy można zrobić to jakimś innym sposobem ze ściągniętymi filmami 3D! Jezeli jest ktos w stanie pomoc bede bardzo wdzięczny!

Jeżeli są faktycznie w 3D i w formacie wideo odczytywanym przez USB..to powinno działać !!!
Po upewnieniu się , że spełniają wymagania techniczne ..trzeba reklamować-jeżeli nadal
nie są prawidłowo odtwarzane. Najlepiej sprawdzić jeszcze , czy aktywowana jest opcja
3D do oglądania.
 

induss

New member
Mam ten sam model TV i większość mkv w tym 3d odtwarza bez problemu, poszukaj w sieci jest sporo darmowych materiałów 3d o wielkości ok 200mb.
Sciągnij i oglądaj. ps. Warto użyć przycisku 3d na pilocie ;)
Odtwarza mi zarówno filmy z USB jak i z BluRay 3D.
Pod USB mam podpięty dysk 1,5 TB WD z ntsf'em, materiały nawet z 14 GB plików czyta bez przycinki.
Czasami TV ma kłopot z obsługą audio, w wolnej chwili będę musiał kilka plików przekonwertować na zgodny format.
W przypadku kłopotów warto zainwestować ok 250 PLN w USB-wireless, albo podłączyć TV za pomocą kabla do neta.
TV po podłączeniu do neta ściągnął mi sporą aktualizację oprogramowania, po czym kilka filmów ruszyło z miejsca.


Hmm a to nie jest tak że telewizor konwertuje obraz 2D w 3D ?
Kabel 3D , odtwarzacz 3D ? Cóż to za pomysły lekko trącące heteryzmem ;)

Filmy z obrazem SBS przetwarza na 3d.
 

xendex

New member
Witam
posiadam tv lg 32lg40 i chciał bym oglądnąć film z dysku przenośnego ale mi w ogóle go nie wyczytuje nad portem mi pisze usb in service only. Czy da się to jakoś obejść żeby se coś oglądnąć z tego dysku ??
 
Do góry