Filmy 3D na laptopa

matisz

New member
Witam, wszystkich :) Mam pytanie...Posiadam laptopa ACER 5740DG z matrycą 3D. Mam okularki okulary polaryzacyjne 3D, otóż moje pytanie brzmi jakie filmy mogę oglądać na moim lapku?. Pobralem film Sammys.Adventures.3D.mkv ale gdy odpalam film mam dwa obrazy :/. Nie wiem co z tym zrobić? Czy może filmy w formacie blue-rayu 3D będą działały? Liczę na szybką odpowiedz :)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jak masz dwa obrazy to są filmy na okulary aktywne(sterowane podczerwienią z telewizora). Standard 3D BluRay jest stworzony na telewizory i odtwarzacze stacjonarne BluRay 3D. I tyle.
A jaki masz napęd w tym kompie?
W tym roku sony ma wypuścić laptopy 3D na okulary aktywne i wtedy to pewnie zadziała. :)
 

matisz

New member
W laptopie posiadam opcjonalny napęd Blu-ray. Właśnie chodzi mi o to jakie filmy mogę oglądać na tych okularach co posiadam. To są okulary polaryzacyjne 3d. Gry działają idealnie i przyjemnie się gra :), jest przykładowych kilka filmików i efekt jest świetny dlatego chciałbym pooglądać kilka filmów pełnometrażowych w tej technologi:razz:
 

syberka

New member
Też mam takiego lapka.Filmy bez problemu odtworzysz np.TotalMedia theatre,lub Power DVD 10.Ustawiasz tylko rodzaj przeplotu i rodzaj ekranu Micro polarized i smiga
 
Do góry