Samsung LE46C750 czy PS50C7000 Pomóżcie pilnie

rokis

New member
Witam wszystkich,
stanąłem w momencie zakupu nowego telewizora i zastanawiam się nad tymi dwoma modelami. LCD tańszy, mam w domu juz model C650 i jestem bardzo zadowolony. Idzie do sypialni a wybór padł na jeden z tych dwóch modeli.
Interesuje mnie tylko cos w rozmiarze 46 i nie mniejszym i nie większym niż 50.
3D nie było priorytetem ale nie ukrywam, że chciałbym też czasami z niego korzystać. Mam PS3 więc mam odtwarzacz 3d. Odległość od telewizora 2,5-3 metry. Pokój średnio naświetlony (sa rolety więc może być ciemniej).
Nie pytajcie dlaczego ale mam możliwość wybrania tylko między tymi dwoma modelami :) Poczytałem trochę i wiem, że sa inne lepsze, ale mnie interesują tylko te dwa modele.
I to co przemawia na korzyść jednego bądź drugiego. Oglądam dużo filmów (głównie wieczorami), ale tv tez pracuje normalnie w dzień przy Cyfrze+.

Mam mało czasu na decyzje więc bardzo prosze o pomoc. Nigdy wcześniej tez nie miałem plazmy więc jestem co do jakości jej obrazu laikiem.
 

pulsedriver

New member
uwazaj na model le46c750,moga wystapic klopoty z gniazdami hdmi, mialem ten model i wlasnie te problemy , myslalem , ze po aktualizycji softu bedzie ok, ale nie bylo, jak sie okazalo inni tez doswiadczyli tych samych problemow
 
Do góry