Sony 3d side by side

koniotajner

New member
Witam
Mam problem z 3d, mam telewizor kdl-46-hx800 sony. A więc wszytsko zaczeło się gdy chciałem obejżeć transmisje meczu Barca-Real w 3d, lecz obraz był podzielony (side by side) i nie dało się tego złaczyć, no ale stwierdziłem, że to wina upc, wczoraj próbowałem odpalić przez USB jaki kolwiek trailer filmu (wszystkie były w technologi side by side) też zaden nie działał(obraz był rodzielony i w menu opcjach 3d pole "Format 3d" czy jakoś tak nie było podświetlone i nie można było nic zmieniać). A więc jeszcze sprobowałem odtworzyć film z Youtuba - Alligator Kingdom 3D HD teaser) lecz też był rodzielony... Skolei PS3 nie widział żadnego z tych plików na USB. Czy coś źle robie? Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić ? Dzwoniłem do Sony i powiedzieli, że to jest normalne i na tym polega technologia 3d hahahah :D Ale powiedzieli, że mogę im dać telewizor do naprawy, lecz średnio mi się to podoba, bo wydaje mi się, że problem łatwo da się jakoś rozwiązać. Dodam, że mam zaktualizowany soft. Pozdrawiam
 

Grisza011

New member
Witam
Mam problem z 3d, mam telewizor kdl-46-hx800 sony. A więc wszytsko zaczeło się gdy chciałem obejżeć transmisje meczu Barca-Real w 3d, lecz obraz był podzielony (side by side) i nie dało się tego złaczyć

Mam nadzieję że nie zapomniałeś założyc' okularów do 3D ;-).
Jeśli założyłeś to problem może leżec' w nieprawidłowym działaniu okularów.
 

rafkan

New member
Jakim kablem masz podłączony telewizor z dekoderem (sądząc po tym że chciałeś obejrzeć derby europy masz cyfrę). Aby sygnał 3D był poprawnie przesyłany musisz mieć kabel hdmi 1.4.
 

kryss

New member
jeśli jest podłączony transmiter do tv to po włączeniu materiału 3d tv powinien automatycznie przełączyć się na tryb 3d, wtedy okulary na nos i oglądamy (byle nie przechylać głowy w bok hehe sony sux). jeśli jest inaczej to albo tv był z wystawy i w menu chłopaki ze sklepu wyłączyli autostart 3d albo masz uszkodzony tv lub transmiter...
 

kryss

New member
Jakim kablem masz podłączony telewizor z dekoderem (sądząc po tym że chciałeś obejrzeć derby europy masz cyfrę). Aby sygnał 3D był poprawnie przesyłany musisz mieć kabel hdmi 1.4.

co do tego 1.4 to ja łączę wszystkie tiviki przez zwykłe no name hdmi 1.3a i wszystko śmiga w 3d bez zająknięcia :eek:k:
 
Do góry