3D TV Samsung PS50C490

BoloB

New member
Posiadam TV taki jak w tytule, kupiłem go bez okularów, okulary osobno na
aukcji za około 200 zł

Problem polega na tym, że po odpaleniu nieważne czy Stardust HD, Call of Duty Black Ops czy Gran Turismo 5 jedyne co się dzieje po założeniu okularów to zamazany obraz staje się w miarę normalny i nic więcej!!! Np. w CoDzie przy przybliżeniu na celownik optyczny widzę główną kropkę i mniejszą jakby jej odbicie z lewej bądź prawej strony (jak zamykam naprzemian lewe oko i prawe to mniejsza kropka skacze również naprzemian). Zero głębii, zero kamyków wylatujących z ekranu w StardustHD 3D, NIC!!! 3D oczywiście włączam z menu każdej z gier (unikam głupich pytań...)

Proszę o pomoc osoby posiadającej taki telewizor lub mogącej mnie zapewnić że to wina okularów a nie TV...
 

ural

New member
Posiadam TV taki jak w tytule, kupiłem go bez okularów, okulary osobno na
aukcji za około 200 zł

Problem polega na tym, że po odpaleniu nieważne czy Stardust HD, Call of Duty Black Ops czy Gran Turismo 5 jedyne co się dzieje po założeniu okularów to zamazany obraz staje się w miarę normalny i nic więcej!!! Np. w CoDzie przy przybliżeniu na celownik optyczny widzę główną kropkę i mniejszą jakby jej odbicie z lewej bądź prawej strony (jak zamykam naprzemian lewe oko i prawe to mniejsza kropka skacze również naprzemian). Zero głębii, zero kamyków wylatujących z ekranu w StardustHD 3D, NIC!!! 3D oczywiście włączam z menu każdej z gier (unikam głupich pytań...)

Proszę o pomoc osoby posiadającej taki telewizor lub mogącej mnie zapewnić że to wina okularów a nie TV...

A czy wpadłeś na to, że bodaj po prawej stronie okularów na górze masz przycisk, którymi je włączasz?

Inne opcje następujące:

1. Uruchamiasz sobie 3D przyciskiem 3D na pilocie, co jest błędem - TV sam powinien wykryć sygnał 3D i odpalić tak grę, bądź film - przyciskiem odpalisz sobie konwersję 2D->3D.
2. Złe ustawienia głębi, itp. W ustawieniach 3D pokombinuj z tymi ustawieniami, optymalizacją 3D, itp.

Ważne - 3D wymaga szybkiego odświeżania - daj się odbiornikowi nagrzać i wtedy sprawdź.
 

BoloB

New member
Sorry kolego ale źle mnie oceniłeś, jedyna mądra podpowiedź była odnośnie próby w ustawieniach 3D głębii. A najlepiej jakby mi ktoś kto posiada ten model TV napisał czy u niego jest wszystko OK.
Pozdrawiam
 
Do góry