Philips40 pfl9705 czy pfl9704

zibii07

Member
Witam nadal zastanawiam sie nad kupnem tv nie zalezy mi na 3D jedynie na super obrazie ktory model jest lepszy amoze jakis inny procz szyby tak jak np Lg8500.
Wiec od poczatku odleglosc miedzy ekarnem to okolo 2m-2,5m, pokoj ma okolo 18m i niestety jest od polodnia i sloneczko gosci od poludnia do wieczora dlatego zrezygnowalem z Lg8500 z szybka. Obecnie mam Sharp LC37D65 E wszystko ok ale wkurza mnie to ze dlugo zmienia programy. Ogladam w wekendy w dzien a na tygodniu wieczory filmy, programy naukowe sport czasem gram na ps3 , podłaczona mam kablowke (tel cyfrowa) mam chyba z 6 programow hd do tego podłaczony amplituner Onkyo z glosnikami Jamo i planuje cos kupic albo odtwarzacz blu ray z mozliwoscia odtw.. rmvb diwix itd lub normalne dvdvmoze z jakims dyskiem tu tez mam dylemat bo sciagam filmy a na ps3 nie wszystkie ida.Obecnie wszystko mam podłaczone do ampli mysle ze to chybna dobre rozwaiazanie. Ogladam telewizje na wprost ale czasami zdarzy sie i z boku teraz tv stoi na stoliku na scianie z oknem ale planuje kupic meble i chyba go przestawie na sciane obok. wole kupic cos pozadnego aby miec ten sprzet przynajmniej na 3-5 lat głownie zalezy mi na super obrazie nie koniecznie na dzwieku. Duzo czytałem i Philips 40pfl9704 fajnie wychodzi aczkolwiek widzialem go w sklepie i obraz byl sredni z innymi markami oczywiscie ogladajac to samo niewiem moze kwestia ustawien.Tak naprawde to z modelu 40pfl9705 chyba zrezygnuje bo na 3d mi nie zalezy a jeszcze słyszłem ze zasilacze piszcza wiec niechce ryzykowac. co w takim przypadku bys doradził fachowym okiem??
Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.
Oczywiście że model Philips 40PFL9705H. Jak masz dobre źródło sygnału nie będziesz żałował wyboru.
Nie przejmuj się tym co wypisują przeciwnicy firmy Philips.Piszczenie o ile jeszcze występuje w produkowanych egzemplarzach tej serii telewizorów , Philips opanował już metodę usuwania tej usterki ,
więc tym problemem nie zawracaj sobie głowy. Jak masz pieniądze , to idź do sklepów , pooglądaj sam osobiście i podejmij decyzję.
Ja Philips 32PFL9705H użytkuję już od 29 lipca 2010 r. , 31 grudnia 2010 przepracował mój telewizor bezawaryjnie 1502 godziny i jestem zadowolony z dokonanego wyboru.:kom:

Pozdrawiam ,:)
accu
 

zibii07

Member
dzieki za odp tylko zastanawiam sie czy warto wydac ponad 1000zł wiecej za 3D ktorego napewno nie bede używał. Chyba ze czymś 9705 bije 9704 i roznica jest widoczna??
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.

Nie należy używać zwrotu " nigdy nie będę używał 3D" , bo życie nieraz już
pokazało , że jednak zmienia się zdanie.
Lepsza matryca , więcej zastosowanych diod , mniejszy pobór energii elektrycznej.



Pozdrawiam ,;)
accu
 

jarek13

New member
jezeli chodzi o te 3D to moze kiedys jak to bedzie prawdziwe 3d bo obecne mnie nie zadowala.Dzieki za odp.

Witaj
Oj, to proponuję tak AVATARA 3D albo Opowieść Wigilijną albo Coraline na 9705.
Kino się chowa ze swoim 3D (subiektywna ocena syna - maniaka kinowego)
A żona , która uważa film Avatar za komputerowy gniot, obejrzała w wersji 3D (z napisami!)
na Philipsiku z zachwytem od początku do końca.
Fajnie jest mieć opcję rozszerzenia możliwości telewizora nawet o jakieś (dzisiaj niechciane) 3D.
46'' wersję używam od miesiąca i akurat 3D działa fajnie. Są inne mankamenty, ale to już jest poruszane w innym dziale.

Pozdrawiam

ps. Tak przy okazji , to Philips już ze trzy albo cztery lata temu pokazywał prototyp telewizora 3D bez okularów(czyli "prawidziwe 3D"). Ale problem polegał na tym , że nie można było ruszać dużo głową. Technologia przekazu obrazu podobna (SBS).
 
Ostatnia edycja:
Do góry