Filmy ,dema ,trailery -najlepszy efekt 3D

VRIL

New member
Tak jak w temacie proszę o Wasze typy i przykłady.
Jaki filmy lub inny materiał video wywarł na Was największe wrażenie
jeśli chodzi o efekt 3D .
Ja jak na razie jestem w trakcie oglądania Avatara na Panasonicu TX P50VT20E i nie powiem
efekt 3D jak dla mnie rewelacyjny.
 

athcx

New member
Samsung 3d demo zbór fajnych efektów warto ściągnąć wypalić bd-r ewentualnie przerobić dvbfab (bluray 3d do mkv) i odtworzyć na lapsie po hdmi do tv czy tez innym sprzetem czytającym mkv
 

Andrew150

New member
U mnie jak na razie prowadzi filmik Bob's Big Break. Efekty "wychodzenia" z ekranu powalają. Oczywiście Avatar, Alicja, czy Christmas Carol też są dobre. Oglądam to na Samsungu 55" C8000.
Polecam
 

kys_z

New member
Proponuję program informacyjny z SKY 3D: Neu und exklusi-3d.mkv
Naprawdę, kto nie widział pozna możliwości swojego telewizora 3d.
 

Carexpert

New member
Tak jak w temacie proszę o Wasze typy i przykłady.
Jaki filmy lub inny materiał video wywarł na Was największe wrażenie
jeśli chodzi o efekt 3D .
Ja jak na razie jestem w trakcie oglądania Avatara na Panasonicu TX P50VT20E i nie powiem
efekt 3D jak dla mnie rewelacyjny.

Dla mnie tez Avatar choc mam wrazenie ze w kinie bylo wiecej fajnych efektow. Lubie tez Epoke Lodowcowa 3, Potwory kontra obcy, i Jak oswoic smoka.

Mam ten sam model Panasonica!
 

VRIL

New member
Dzięki :) .Proszę o dalsze propozycje .
W Holandii widziałem film Panda Droom moja córeczka była zachwycona ale jak do tej pory nie mogę
znaleźć filmu w dobrej jakości .
 

Sdolas

New member
Czy możecie podać linki do podanych przez Was dem 3D lub trailerów ?
Szukam po sieci i nie mogę znaleźć niczego w 3D z aktywną migawką :(

Pomożecie ?
 

pulsedriver

New member
nie wiem jak pozostalym , ale w moim przypadku najciekawsze efekty 3d zaobserwowalem podczas grania w gre pt avatar the game, jest tam glebia i "wychodzenie" z ekranu i to dosc znaczne
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Avatar 3D BR - film jak dla mnie referencyjny, w skali od 1-10, b.mocna 10 pod względem obrazu i dźwieku 10.

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D BR- bajka jak dla mnie i mojej żony przeciętna, szkoda kasy. Jest tylko kilka efektów 3D ale to już nie ranga Avatara, za obraz 6, dźwięk zwykły Dolby więc jakość jak z DVD pozostawiam bez oceny.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Cyt- Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 3D BR- bajka jak dla mnie i mojej żony przeciętna, szkoda kasy ,nie wiem jak dla was ale dla mnie bajka rewelacyjna ,swietna animacja i dobry humor.Ja polecam .
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, chciałbym zakupić kolejne filmy/bajki w 3D i zastanawiam się jak one wypadają w 3D m.in:
1) Jak upolować smoka
2) Piorun
3) Potwory kontra obcy
Może miał ktoś przyjemność oglądać je w 3D ewentualnie na BR. Chodzi mi również o jakość obrazu oraz o ilość efektów w 3D. Bo np. w Klopsikach było b. mało.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witam ja widzialem w 3D Potwory kontra obcy na B:R i polecam ta plytke ,jest dosc duzo efekt.3d .Na samej plycie sa reklamowki w 3D -Shrek 4,Jak wytresowac smoka.Warto kupic.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, zakupiłem przed wczoraj na na BR 3D bajkę ,,Jak wytresować smoka". Moim zdaniem jeśli bym miał kupować tę bajkę ze względu na efekty 3D to zakup nie trafiony. Ale różnica pomiędzy 2D a 3D w cenie nie była duża więc kupiłem 3D. Efektów 3D b.mało. Porównując do Avatara (10pkt) dałbym 5pkt za efekty 3D. Ja tą bajkę polecam w 2D. Tu bajka reprezentuje b.wysoki poziom. Obraz i dźwięk bardzo dobrze zrobione za 2D 9pkt. 1punkt ujmuję za czarne pasy góra/dół.
 
Do góry