Zakup nowego tv 3d

swiatek94

New member
Witam, na święta mam zamiar kupić nowy telewizor 3D, aktualnie mam Sony Z4500 46, ale chciałbym kupić drugi najlepiej większy i z funkcją 3D. Korzystać będę z niego normalnie, ale dosyć często będę używał go do filmów 3d i gier 3d ( ps3 ). Największym problemem jest wybór tego telewizora, co prawda w ofercie nie ma za dużo 3D TV, ale już teraz jest ich całkiem sporo.
Salon mam w miarę duży oglądać będę 3-4 metry od telewizora, światło pada z lewej strony.
w dzień będę oglądał, a wieczorami pewnie grał. Co możecie mi polecić ?
Najbardziej skłania mnie do kupna sony, ale poza tym, że są to telewizory tej firmy, nie wiem nic. Widziałem już pokaz 3D w różnych sklepach, ale przeważnie na telewizorach Samsunga i Panasonica i tylko raz na tv Sony(ale nie wiem jaki to był model). Musze przyznać, że bardzo fajnie to wszystko wygląda i pewnie w grach rozwinie swoje możliwości jeszcze bardziej. Cena jaką mogę wydać to około 7-8 tys ew. 9 ale to już naprawdę maximum :)
Mam nadzieję, że wytłumaczyłem w miarę sensownie jak będę z niego korzystał i liczę na dobrą pomoc, pozdrawiam :)

ps. w razie jakbym o czymś zapomniał to proszę pisać.
 
Do góry