Sony 46HX800

athcx

New member
zdaje się tak ja juz czekam na taki zestaw mają dla mnie odłożyć, konsola od razu idzie na aukcje jakieś tyś. zł. do tego sprzedaje swoja plazmę też za tyś. zł kupiec juz jest wiec tv wyjdzie 4 tys nie ma źle. Sony Center też ma ciekawą ofertę KDL–40NX710 + ps3 za 5700 zł http://www.sony.pl/res/attachment/file/01/1237479806301.pdf zastanawiałem się nad tym zestawem tv owszem seria monolit ale 40" za 46" z ps3 7900 zł to juz nie jest różowo. Ja szukałem czegoś max do 6tyś.
 
Ostatnia edycja:

pleg

New member
co wybrać

Sony Center ma promocyjną ofertę na 2 telewizory 46 cali razem z PS3
KDL-46HX800
KDL-46NX710

zastanawiam się który wybrać?
jakie są zasadnicze różnice oprócz wyglądu?
 

muerte23

New member
tez jestem na kupnie tv widze ta promocje ale jakos nie bardzo do mnie przemawia mysle o sony46hx800 dobry tv ale jakosc bardziej mi chyba odpowiada c750 ,sony ma i dobre i zle strony i tak szczez mowiac niewiem za co on tyle kosztuje tak samo jak np c8000 ps ile kosztuje u was sony46hx800+ps3 na promocji ?
 

pleg

New member
marnie ze sprzętem

Na stronie Sony podają, że tyle ile telewizor minus cena konsoli
w gazetce znalazłem tylko
46NX710 + PS3 za 7900 zł
zastanawiam się, czy ta promocja jest również w marketach typu EURO lub MM?

Jestem po wizycie w jednym z salonów
46 w ogóle nie mają
może przyjdą
W Saturnie jest ta promocja tylko z 40 ale też ich nie ma może przyjdą
promocja trwa do 9.12

napaliłem się ze względu na fakt, że ps3 jest gratis
w tej sytuacji zastanawiam czy nie kupić po prostu ps3
a zakup telewizora 3d nie odłożyć na rok lub dwa?
 

Tomkin

Member
ja o 20.00 dziś kupiłem we Wrocławiu w salonie Media Expert Sony 46HX800 + PS3 160GB w cenie 5999 zł . DO tego dokupiłem starter pack 3D ( 2pary okularów , transmiter 3D i film 3D ) w cenie 799 zł - std cena 999 zł ale gdy powiedziałem iż w Media Markt jest promocja teraz na ten pack za 799 zł to mi również zrobili tę cenę.

Jeszcze była 1 szt na ulicy Granicznej ( przy Factory ) i wiem ze jest 1 szt przy ul. Krakowskiej ( wystawowa ) Warto jeszcze pytać bo ponoc mają mieć dostawę z magazynu centralnego.

BYłęm również w Media Markt ale sam TV cenią sobie na 6999 zł lub mają promocję z ps3 za 5700zł ale za 40HX800 i 3D pack -799zł
 

athcx

New member
2pary okularów , transmiter 3D i film 3D ) w cenie 799 zł jest taka promocja w Media Markt ? w salonach sony 900 zł :( gdzie kupiłeś w media expert ten starter?
 

pleg

New member
różnice w cenie

2pary okularów , transmiter 3D i film 3D ) w cenie 799 zł jest taka promocja w Media Markt ? w salonach sony 900 zł :( gdzie kupiłeś w media expert ten starter?
W MediaMarkt w Warszawie to życzą sobie 1000 zł za pakiet startowy :(

czy ktoś wie czy do pakietu startowego można dołączyć kolejne okulary np. dla dziecka, bo moja rodzina składa się z większej liczby osób :)
 

Tomkin

Member
athcx ---> w Media MArkt we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej jest za 799zł, w Media Expert jest za 999zł , ale powiedziałem im kupujac TV, ze w MM jest 799 i też mi zrobili tę cenę.

pleg ---> wydaje mi się ze moze ogladać dowolna ilość osób które ma okulary.
 

Marioo162

New member
Czy oprócz przekątnej są różnice między 40HX800 a 46HX800. Odniosłem wrażenie, że jest trochę inna jakość obrazu w ustawieniach podstawowych.
 
Do góry