Nk-a w 3D

mlx

New member
Fajnie bo inne platformy muszą dotrzymać kroku a technologia się ugruntuje. Zobaczymy jak to będzie

może i ugruntuje ale nie w naszym kraju bo polak mało wymagający jest a poza tym u nas zawsze jest po najprostszej linii oporu - czyli najtaniej,najpodlej i najsłabszej jakości
 

PUFO

New member
Mam takie pytanko. Jak konkretnie będzie można ten program 4 grudnia, tzn., na jakim kanale on będzie i o której?
 

dredsons

New member
Bez reklam
Gala boksu zawodowego pokazywanego przez n sport 3D do bani :x jak tego szybko nie poprawią to narazie podziękuję za ich transmisje!!!!!!!!
 

dredsons

New member
Bez reklam
To trzeba było poprostu zobaczyć, porównując z meczem na canale + sport Barca- REAL, to niebo a ziemia.Powiem szczerze spodziewałwm się czegoś lepszego , wydawać by się mogło że boks będzie wyglądał lepiej, a tu taki klops, w skrócie:
-zamazany dalszy plan
-w niektórych ujęciach wyglądało to na zwykły przekaz
-brak finałowej walki ,prawdopodobnie Dimitrenko na wieść o tak marnym przekazie w 3D nie wyszedł na ring:D
 

gebolek

Banned
To trzeba było poprostu zobaczyć, porównując z meczem na canale + sport Barca- REAL, to niebo a ziemia.Powiem szczerze spodziewałwm się czegoś lepszego , wydawać by się mogło że boks będzie wyglądał lepiej, a tu taki klops, w skrócie:
-zamazany dalszy plan
-w niektórych ujęciach wyglądało to na zwykły przekaz
-brak finałowej walki ,prawdopodobnie Dimitrenko na wieść o tak marnym przekazie w 3D nie wyszedł na ring:D


1. Zamazany chyba tylko u Ciebie.
2. rzeczywiście były momenty bez efektu 3D ( tak samo jak na filmach, są momenty lepsze i gorsze ).
3. To, że pan się rozchorował i nie wyszedł do walki wieczoru to chyba nie ma nic wspólnego z przekazem i jakością sygnału 3D.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To trzeba było poprostu zobaczyć, porównując z meczem na canale + sport Barca- REAL, to niebo a ziemia.Powiem szczerze spodziewałwm się czegoś lepszego , wydawać by się mogło że boks będzie wyglądał lepiej, a tu taki klops, w skrócie:
-zamazany dalszy plan
-w niektórych ujęciach wyglądało to na zwykły przekaz
-brak finałowej walki ,prawdopodobnie Dimitrenko na wieść o tak marnym przekazie w 3D nie wyszedł na ring:D
No tak to ze bokser nie wyszedl do walki to jest TO:(
Widzialem ze <zrywalo> sygnal 3D ale nie ze wszystkich kamer
Powiem tak ze boks to bedzie dobry sport do przekazu 3D
Jakos mialem dziwne uczucie ze siedze przy ringu,a kiedy byla przerwa
To prawie mialem w reku recznik i korcilo mnie aby go zabrac:)
Dalsze plany z fajna perspektywa swiatla w oddali robily fajny klimat,ale
To sa moje odczucia pewnie jak zobacze wiecej transmisji to napisze cos wiecej.
Pozdrawiam ;)
 

dredsons

New member
Bez reklam
1. Zamazany chyba tylko u Ciebie.
2. rzeczywiście były momenty bez efektu 3D ( tak samo jak na filmach, są momenty lepsze i gorsze ).
3. To, że pan się rozchorował i nie wyszedł do walki wieczoru to chyba nie ma nic wspólnego z przekazem i jakością sygnału 3D.

1.Chyba żartujesz że tego nie widziałeś,podczas przerw gdy na pierwszym planie pokazywany był bokser ze swoją świtą osoby siedzące w pierwszych rzędach były bardzo niewyraźne.
2.Ogólnie cała transmisja,otoczka,statystyki, itp.w 3D pozostawia bardzo dużo do życzenia,oby się poprawiło.
3.Klaus-Peter Kohl powiedział po gali ,że oficjalną przyczyną odwołania walki był słaby przekaz 3D ,Dimitrenko założył okulary w szatni, obejrzał dwie walki coś zakręciło mu się w głowie i upadł:fool:
 

mnfx

New member
Mam telewizje na karte HD - pojawił mi się kanał nsport show 3D. Dwa obrazy wyświetlane obok siebie

mój samsung nie ejst telewizorem typowo do 3d, ale pamietajac czasy z dziecinstwa gdy dawali gazety o dinozaurach w 3d, zrobiłem ZEZA, odczekałem chwile i obraz środkowy (trzeci) pojawił mi sie w 3d swietny obraz meczu Bayern-Inter

Czy to oznacza, że moge nabyc jakis okulary, które spowodują połączenie obrazów w trzeci
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Witam:)
To dzisiaj zobaczymy koncert Jeana Michelle Jarre’a
Ciekawy jestem jak koncert wypadnie w 3D
 
Do góry