Jaki TV 46 cali???

Zabuza

New member
Witam

Planuje kupic telewizor 46 cali. Na początku zastanawiałem się nad samsungiem ue46c6000, ale... Po przeczytaniu kilku tematów na fotum zacząłem się zastanawiąc nad tymi dwoma tv (wiąże się to oczywiście z powiększeniem budżetu):
- samsung ue46c7000,(tutaj zaletą jest grubość, kosztem wiekszej ceny o ok1000 zł w stosunku do n/w)
- samsung LE46c750 (tutaj zaletą jest niższa cena od w/w)
Jestem otwary tez na Państwa propozycje.

Mam też takie pytanie czy warto jest dopłacać do tych telewizorów, czy raczej spokojnie możecie polecić samsunga ue46c6000 i oszczędzić pieniądze. Oczywiście zdaje sobie sprawe że główną różnicą jest 3d ;), ale pomijając ten fakt zadaje pytanie: czy warto powiększać budżet?? Co wy o tym sądzicie??


Preferowana wielkość matrycy? - 46 cale
Preferowane marki? - Samsung, Panasonic, Sharp
Preferowana technologia? - LCD 3D - może byc bez 3D jeżeli uważacie że nie warto przepłacać
Jaka odległość od ekranu? - 3 metry
Jakie urządzenia do podłączenia? - za jakiś czas telewizja HD i kino domowe, PS3
Jaka klasa cenowa? - ok 5000 tyś
Kiedy najczęściej oglądasz? - po godzinie 17
Jakie masz nasłonecznienie pokoju? - problemem jest tutaj fakt, iż TV nedzię znajdował sie na przeciwko okna, ale inne ustawienie nie wchodzi w gre.
Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2,3
Jaki masz telewizor? -obecnie brak - nowe mieszkanie ;)
Czego oczekujesz od telewizora? - bardzo dobre jakości obrazu !!!
Jakie złącza? - hdmi, euro , usb, Lan, dobrze jak by posiadał wifi

Pozdrawiam
 

Zabuza

New member
Wszystko pieknie, ale cena za wysoko, aż takim kinomaniakiem nie jestem. Jak byś mógł polecić coś do max do 5500 tyś to będę wdzięczny ;)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam;CYT;- samsung LE46c750 (tutaj zaletą jest niższa cena od w/w)
Polecam ten TV,jedną zalete juz znalazłes,zapewniam Ciebie,ze jeszcze kilka ich ma.pozdr.
 

mlx

New member
a najlepiej zaczekaj na nowe modele np. samsunga - bo samsung ma już w ofercie telewizory ze skejpem - fajna rzecz - można pogadać z rodziną np. w święta w pełnowymiarowej wersji

też optuję za wersją c750/c8000 - z tym że czekam na 2gą generację bo sony ma jakby bardziej spójne 3D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
3D możesz odpuścić , a kasy wystarczy na extra modele:
Toshiba 46 WL 753, Sharp 46 Le 824, Panasonic 46G20
 
Do góry