Samsung PS50C7000 vs Samsung PS50B850

depesz

New member
Prośba o opinię do osób, które WIDZIAŁY oba wspomniane modele w akcji.

Posiadam obecnie Plazmę Samsunga 50" PS50B850.

Jako, że znajomi chętnie by odkupili, a mi z dodatkowej fuchy ma wpaść parę groszy - myślę nad zmianą na coś z 3D.

Mam PS3 które ma od niedawna wsparcie 3D, eNka też coś tam kręci, poza tym mam zamiar kupować BluRaye 3D - tak więc materiał będzie.

Założenie podstawowe - jakość obrazu w 2D nie gorsza niż w posiadanej przeze mnie, doskonałej imho w 2D PS50B850.

Czy model PS50C7000 podoła? W Europie nie ma jeszcze nic Samsunga na matrycach serii 8+ (chyba, że się mylę?) a nie mam zamiaru wymieniając na model z 3D (z którego to trybu będę korzystał może 2-3% czasu) pogorszyć sobie obrazu w 2D - posiadając w tej chwili obraz doskonały.

Proszę o porady:)
 

depesz

New member
Dobrze się zastanów czy warto?Raczej nic nie zyskasz,a możesz nawet stracić.Nowy nie znaczy-lepszy.

No właśnie po to przecież jest ten wątek. Pytam, czy nie stracę w 2D (kwestia dopłaty nie gra roli, powiedzmy, że mam różnicę gratis;)

Dlatego pytam osób, które widziały OBA panele w akcji - czy nie będzie gorzej w 2D.

Odnośnie tego, czy nie zyskam - zyskam 3D - zarówno w grach, BluRaye3D, jak i nka zaczyna coś tam puszczać czasem. Ale oczywiście jeśli miałbym uzyskać pogorszenie w 2D to ja dziękuję za taką zamianę;-)

Jeśli chodzi o sugestię NET24 odnośnie modelu Samsung PS50C6900 - odpada, to jest z linii "szóstek", ten który biorę pod uwagę (PS50C7000) to siódemka - najchętniej brałbym ósemkę - niestety z tego co wiem Samsung w Europie nie sprzedaje żadnej Plazmy 3D z serii 8.
 
Ostatnia edycja:
Do góry