Filmy 3D HD

Kokeszko

New member
właśnie panowie gdzie można ściągnąć filmy 3D do naszych telewizorów ja znalazłem sporą kolekcję na portalu chomikuj.pl u chomika stereoskopia ale już wszystko zaciągnąłem możecie podrzucić jakieś stronki?
 

piotrek200

New member
Witam
Moglibyście polecic mi jakiś dobry film 3d sbs(pod kątem efektów)? Narazie widziałem tylko Avatara, Under the Sea, bajki i demówki. Fajnie gdyby był efekt wychodzenia z ekranu(wiem, ze to rzadkie na ten moment).
 
Czy można prosić o link do 1-2 kilkuminutowych filmików z dobrym 3D.
Chodzi mi o to, żeby zgrać sobie taki filmik na pendriva, a potem w sklepie go odtworzyć, żeby sprawdzić na kilku telewizorach i ostatecznie zdecydować się na wybór TV.
 
Dziękuję, tdx.
A z czego wynika podział filmików na różnych producentów?
Chyba mogę przetestować dowolnym filmikami bez względu na producenta telewizora?
 

Globusx

New member
A ja chciałbym się zapytać jak to dokładnie wygląda z napisami w 3d. Od ponad miesiąca mam Panasonica 65vt60 i powiem szczerze że nie ciągnęło mnie do oglądania w 3d. Od czasu do czasu włączyłem na minutę czy dwie by tylko z "grubsza" zobaczyć jak to wygląda i na tym sprawa się kończyła. Dziś postanowiłem że cały film obejrzę w 3d a że nie mam problemu z angielskim to oglądałem bez napisów. Po paru minutach przyszła małżonka i chciała się przyłączyć no i trzeba było włączyć napisy, no i tu zaczęło się pod górkę. Film to SBS w formacie mkv.
Pierwsze co spróbowałem to odpalenie filmu w 3d oraz napisów w srt. Napisy oczywiście się odpaliły ale są identyczne jak w 2d co strasznie przeszkadza w oglądaniu samego filmu.
Następnie za pomocą 3dsubtitlera, przekonwertowałem napisy srt do sup oraz do idx wrzuciłem do katalogu z filmem i nic. Telewizor nie widzi napisów,chociaż w przypadku napisów idx w menu napisy, pojawiła się zakładka polski, to po wybraniu tej opcji albo napisów nie ma, albo film się wiesza.
Ostatnią rzeczą jaką zrobiłem to zmuxowałem i jedne i drugie napisy do filmu i też brak napisów. Z idx znów to samo,zakładka napisów polskich jest ale nie wyświetlają się albo wręcz film zwieszają.
Czy komuś działają napisy w 3D?
Jak tak jak to ma wyglądać?
Czy komuś działają napisy w 3d na Panasonicu?
Doradźcie bo może coś źle robię czy po prostu telewizor nigdy sobie z tym nie radził i nie widać by cokolwiek było z tym robione?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam ET60 i BluRay LG BD660, znalazłem tylko jeden sposób - wstawienie na stałe napisów w film. Ale mój komputer taki szybki, że trwa to 5-6 godzin
 

Globusx

New member
Ja mam ET60 i BluRay LG BD660, znalazłem tylko jeden sposób - wstawienie na stałe napisów w film. Ale mój komputer taki szybki, że trwa to 5-6 godzin

Czyli tylko hardsuby wchodzą w grę? Nie wpływa to na jakość obrazu?
Jakiego konkretnie programu używasz i jakich ustawień? Ja podejrzewam że na moim starawym kompie będzie to trawo tyle samo a może dłużej :(

Naprawdę nie ma innego wyjścia?
 

remmyhi

New member
Ja przerabiałem mkv na avchd w multiavchd. Napisy w 3d subtitler. Wypalałem na dvd-re albo bd-re i pięknie działa.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 
Czy można prosić o link do 1-2 kilkuminutowych filmików z dobrym 3D.
Chodzi mi o to, żeby zgrać sobie taki filmik na pendriva, a potem w sklepie go odtworzyć, żeby sprawdzić na kilku telewizorach i ostatecznie zdecydować się na wybór TV.
Ja wiem, że to temat o 3D, ale czy przy okazji ma ktoś linki do krótkich filmików w SD? Bo kupując TV, chciałbym także wiedzieć jak prezentują się na nim materiały w SD, bo takich kanałów jest nadal bardzo dużo.
 
Do góry