Samsung UE46C7000 czy Samsung LE46C750

Daro0228

New member
Witam,

Zastanawiam się nad nowym telewizorem. Rozważam dwa modele wymienione w tytule. Za c7000 wg mnie przemawia opcja 2d do 3d, grubość, led, pobór prądu i chyba nowsza technologia. Poza tym porównując parametry techniczne obu modeli (na stronie samsunga) to są one zbliżone choć zaznaczam, że jestem laikiem w tym temacie. Pytanie czy jest sens przepłacać za c7000 (c750 jest sporo tańszy). Może jednak mając w perspektywie kilka lat użytkowania to warto zainwestować. Proszę o pomoc w wyborze.
 

Jularev

New member
Podepnę się pod temat, jednak mi chodzi raczej o 40 calowe odpowiedniki. I jeszcze zadam takie pytanie, sądzę że głupie, ale wolę mieć pewność. Jest na tych telewizorach możliwość oglądania zwykłego 2D? ;d
 

ravel

Banned
Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu płacić 2tys więcej za 46c7000 tylko dlatego,że jest 5cm cieńszy, obrazem się nie różni. Cała elektronika, panel lcd i funkcje są takie same oczywiście opócz podświetlenia led które tak naprawdę jeszcze niedopracowane (krawędziowe) jest największą wadą tego telewizora, powoduje nierównomierne podświetlenie matrycy. Pobór prądu jest porównywalny.
 
Ostatnia edycja:

Daro0228

New member
Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu płacić 2tys więcej za 46c7000 tylko dlatego,że jest 5cm cieńszy, obrazem się nie różni. Cała elektronika, panel lcd i funkcje są takie same oczywiście opócz podświetlenia led które tak naprawdę jeszcze niedopracowane (krawędziowe) jest największą wadą tego telewizora, powoduje nierównomierne podświetlenie matrycy. Pobór prądu jest porównywalny.

Dzięki za podpowiedź.
 
Do góry