Odtwarzanie Filmu 3d bez konieczność bluray 3d

matiso18

New member
Przykładowo mam klip w 3d (sidebyside) i chce go odtworzyć w 3d. Bez ustawień konwersji na żywo. Czy napszykład wystarczy do tego xbox i klip czy muszę mieć bluray 3d. Proszę o jakąś odpowiedź. Mam 3d lcd samsung.
 

ural

New member
Przykładowo mam klip w 3d (sidebyside) i chce go odtworzyć w 3d. Bez ustawień konwersji na żywo. Czy napszykład wystarczy do tego xbox i klip czy muszę mieć bluray 3d. Proszę o jakąś odpowiedź. Mam 3d lcd samsung.

X360 najpewniej nie odtworzy Ci tego pliku z powodu niekonwencjonalnej rozdzielczości. Najlepszym rozwiązaniem jest podpięcie laptopa do TV i puszczanie wtedy klipów 3D z komputera.

Natomiast sam TV poradzi sobie z 3D sbs bez problemu. Klikasz na przycisk 3D na pilocie, wybierasz opcję Side-by-side i śmiga w 3D.
 

matiso18

New member
Ale nie chce mi odtworzyć filmu w 3d (side by side) na samsungu lcd 3d ponieważ pisze że nieobsługiwana rozdzielczość. I nie wiem co zrobić.
 

mlx

New member
a Media Player Classic odtwarza filmy w 3D tak bez problemu?
bo są mkv w 3D na necie - jak to jest - działają bezproblemowo? może ktoś testował je i napisze kilka zdań na ten temat
 

mrpower

New member
Jakim programem mozna sprzeskalowac?

Jak przeskalowac to lepiej juz do FULL HD 1920x1080.
2.560 x 720 po "przerobieniu na 3d" da 1280x720

Ale jak sie przeskaluje na 1280x720 to pozniej TV zrobi z tego 640x720 tak wiec lepiej juz przeskalowac na 1920x1080
- w pionie po przeskalowaniu bedzie 960 linii i finalnie dostaniemy rozdzialke 960x720
 
Do góry