Jaki telewizor dla rodziców ?

WSRH

New member
Witam, rodzice chcą kupić telewizor LCD 3D (ojciec mówi że jak brac to już na przyszłość) oto wymagania :

Preferowana wielkość matrycy? - 37 - 42 cale
Preferowane marki? - Sony,Samsung,Panasonic
Preferowana technologia? - LCD 3D
Jaka odległość od ekranu? - 3 metry
Jakie urządzenia do podłączenia? - za jakiś czas telewizja HD i kino domowe, obecnie zwykłe DVD
Jaka klasa cenowa? - do 5tyś zł
Kiedy najczęściej oglądasz? - po godzinie 16
Jakie masz nasłonecznienie pokoju? - około godziny 20 zaczyna słońce swiecic lekko w oczy...
Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2,3
Jaki masz telewizor? - Sony 29cali Trinitron , 20 letni
Czego oczekujesz od telewizora? - dobrej jakości obrazu przy zwykłej kablówce i w miare dobry dźwięk ze standardowych głośników
Jakie złącza? - hdmi, euro , usb (do przeglądania zdjęć z aparatu)
 

Kampaj

New member
Bez reklam
TV 3D nie jest na przyszłość! Poczytaj na naszymn forum dlaczego nie warto TERAzx brać TV 3D lub pokaż rodzicom wydrukowane.
Ze świetnych TV masz Philiposa 42PFL5605 i Toshibę 40SL733 lub 42ZV635(LCD, 200Hz).
 

WSRH

New member
Tylko że te firmy odpadają...

A To że nie warto to chodzi o to że sygnału nie ma narazie ?? czy o coś innego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o ile ja się orientuje to nie kupisz żadnego 3D w tej klasie cenowej. Musisz sporo dozbierać.
Z czego będziesz miał sygnał 3D ?
Ile godzin dziennie chcesz oglądać 3 D ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to będziesz miał bardzo dobry wybór :
JVC42 DV1
LG 42 Infinia 8500
Sharp 40 LE 822
Panasonic 42V20
 

arturos1970

New member
Bez reklam
w cenie ktora podales spokojnie znajdziesz samsunga le40c750-3d.ukazaly sie pierwsze testy tego tv,co prawda obcojezyczne,wedlug ktorych w sd wypada swietnie,czern tez podobno super,sa juz w sklepach,mozesz potestowac osobiscie.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Po pierwsze , test 3D Samsung UE40C7000 miał pokazać że telewizory te nie mają dobrego 3D ,po drugie WSRH napisał ,że narazie nie chce kupić TV 3D , tylko pyta na przyszłość ,więc dobrze radzę by odpuścił sobie Samsunga przynajmniej przez pewien czas, po trzecie za te pieniądze nie kupisz dobrego TV 3D przynajmniej ja pod żadnym z nich się nie podpiszę:eek:k:
 

arturos1970

New member
Bez reklam
i znow nie zrozumiales,WRSH mowiac o przyszlosci mial na mysli sygnal 3d,przeczytaj pierwszy post z uwaga to zrozumiesz,no i zaproponuj cos lepszego.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
nic poza samsungiem 40c750 3d w tej cenie nie ma,a za 4300zl to oferta godna zastanowienia,ale rozumiem Cie,masz uczulenie na samsunga,jednak nie zapominaj,ze to juz nie ten samsung co 10lat temu,dzis to z jakich powodow nr 1 na swiecie.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Masz rację , nie widziałem 40c750 3D w akcji ,a swoją opinię wyrażałem po przeczytaniu w/w testu, gdzie autor pisze niezbyt przychylnie o tym modelu, wierzę mu na słowo tymbardziej że opisywał droższy model, to po tym o którym piszesz niczego rewelacyjnego nie można się spodziewać.:eek:k:
 

WSRH

New member
Panowie, wielki EDIT tematu... wszystko z 1 postu się zgadza oprócz tego że wybiłem ojcu z głowy 3D, a zamiast tego jakąś telewizję HD weźmiemy w przyszłości, jednak narazie analogowa kablówka... więc co teraz mam do wyboru BEZ 3D ?


Albo zamknijcie temat... utworzę nowy w innym dziale...
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Panowie, wielki EDIT tematu... wszystko z 1 postu się zgadza oprócz tego że wybiłem ojcu z głowy 3D, a zamiast tego jakąś telewizję HD weźmiemy w przyszłości, jednak narazie analogowa kablówka... więc co teraz mam do wyboru BEZ 3D ?


Albo zamknijcie temat... utworzę nowy w innym dziale...

Sygnał HD to weźod razu, chyba, że nie kochasz rodziców.

I znowu się powtarza schemat: tv super, sygnał SD i jak to pogodzić? Stac Cię na tv za 5000 to stać Cię powinno na 54 miesięcznie za sygnał......
:)
 
Do góry