1 powod dla ktorego warto kupic 3D do domu

nevzim

New member
Witam, Wczoraj wybralem sie z dzieckiem do SilverScreen w Lodz na Toy Story 3. Film wyswietlany byl w technologi Dolby 3D. Zaraz po wejsciu na sale zorientowalem sie ze cos jest nie tak. Po chwili bylo oczywiste ze pola obrazu sa ... zamienione (po odwroceniu okularow obraz byl poprawny a glebia dobrze widoczna). Pracownicy kina byli w stanie jedynie sluzyc kolejnymi parami okularow. Wszystkie mialy szkla ustawione tak samo. Ciesze sie ze dziecko mi sie nie rozchorowalo. Kiedy wychodzilem kilka osob zostalo w kinie (pierwszyt raz?) . Nie wiem czy sa wciaz zdrowi ale po doswiadczeniu z romytym obrazem 3D predko nie kupia na pewno. Pozdrawiam.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Ja poczekam aż technologia się rozwinie i będzie można oglądać bez okularów, tak jak w nadchodzącym nintendo 3DS.
 

mlx

New member
zupełnie nie rozumiem intencji tego tematu - nic nie wnosi w sprawie telewizorów 3D, nie daje żadnej informacji na tematy audio/video - i kogo to obchodzi że w Łodzi mają bałagan - patrząc na remonty dróg to mnie już nic w Łodzi nie zdziwi

ten temat moim zdaniem jest do usunięcia jako zwykły śmieć
 

ural

New member
Ja poczekam aż technologia się rozwinie i będzie można oglądać bez okularów, tak jak w nadchodzącym nintendo 3DS.

To do usłyszenia tutaj przy okazji mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018...

Ludziska, o telewizorach 3D bez okularów można zapomnieć przez najbliższych 5-10 lat (pomijam niedoskonałe rozwiązania dla rynku reklamowego od Philipsa).
 

Bludisk

New member
Myślę, że jednak za 5 lat już będziemy mieli coś na rynku inna sprawa, że nie będzie to sprzęt dla przeciętnego Kowalskiego. W tym roku Intel pokazał swój telewizor auto-stereoskopowy, na którym obraz będzie dobrze widoczny (pełne 3D głębia + kolor)pod 8 kątami widzenia - podobno jak to wygląda w rzeczywistości to trudno mówić. Na razie musi nam wystarczyć to co mamy. Okulary na nos :)
 
Do góry