Testy TV 3D - Film Youtube

RAISER

New member
Ja już od jakiegoś czasu mówię że 3D u Samsunga to straszna lipa i widać że mam rację. Lepiej zainwestować w Panasonica lub Sharpa jeśli chcecie oglądać filmy w 3D.
Zobaczymy też jak to będzie z tym 3D w telewizorach LG ale stawiam że także będzie lepiej niż w Samsungach :smile:
 
Ostatnia edycja:

arturos1970

New member
Bez reklam
ten film to sciema,kto widzial tego samsunga na zywo ten wie,ze niema efektu podwujnego obrazu gdy sie oglada w okularach,na temat nowego sharpa 3d sie nie wypowiadam,ale jak odziedziczy wady nowej 820 to cienko go widze.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
moje spostrzezenia z tego filmiku sa takie,testujacy siedza wedlug mnie pod duzym katem i za daleko od tv,a pozatym z boku wali swiatlo z odslonietego okna,widac to dokladnie w 2m.21s.filmu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moje spostrzezenia sa natomiast takie , ze prezentowana technologia jest jeszcze mocno niedopracowana i raczej dla "gadzeciarzy" majacych bardzo mocne parcie (i nadwyzki finansowe..) na wszelkie nowinki bez znaczenia na jakim etapie jest ich rozwoj...
zreszta sami testujacy stwierdzaja ,ze sa zawiedzeni i sugeruja poczekac .....
 

arturos1970

New member
Bez reklam
moje spostrzezenia sa natomiast takie , ze prezentowana technologia jest jeszcze mocno niedopracowana i raczej dla "gadzeciarzy" majacych bardzo mocne parcie (i nadwyzki finansowe..) na wszelkie nowinki bez znaczenia na jakim etapie jest ich rozwoj...
zreszta sami testujacy stwierdzaja ,ze sa zawiedzeni i sugeruja poczekac .....
nie koniecznie gadzeciarzy,sa jeszcze tacy ktorzy akurat teraz zaplanowali zakup nowego tv,wiec dlaczego nie 3d?nie jest kosmicznie drogi,ma super mozliwosci multimedialne,a pozatym jak stwierdzono filmiku,bardzo dobrze wyswietla sd oraz hd.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moze inne filmiki ogladalismy ?!
problemem w codziennym uzytkowaniu moze byc - zbyt duza odleglosc od TV , "siadajace" baterie w okularach.
w kazdym badz razie nie ma sensu sprzeczac sie o interpretacje tej "recenzji" bo jak widac kazdy ma inna...:-D
jesli chcesz sobie cos takiego sprawic to kupuj ! - jak sami recenzenci stwierdzili cena nie jest duzo wyzsza od "zwyklego" LCD a posiada jednak ta zalete ,ze obraz "standardowy" (2d , nie SD) wyswietla na calkiem dobrym poziomie... tak wiec nawet jesli okulary "pojda w kat" w dalszym ciagu bedziesz mial niezly TV.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
tak,chyba ogladales inny filmik bo wtym co ja widzialem w3m17s jest mowa o bardzo dobrym sd,co do bateryjek to normalna sprawa,ze trzeba je ladowac.
 

pabloski76

New member
samsung 8000 series

Ten test to totalna klapa.Facet sie kompromituje takim porownaniem nie majac pojecia co robi!Ja bylem sceptycznie nastawiony do telewizorow 3d,az do wczoraj.Szukalem wiekszego tv od obecnego.Pojechalem wiec do sklepu,na scianie ustawionych bylo kolo 60 tv takich jak sony sharp lg i samsung itp.Na kazdym tv leciala ta sama bajka,ale tylko na jednym tv obraz byl o wiele lepszy niz u konkurencji,a byl nim samsunkue UE46C8000.Okazalo sie ze jes to tv 3d,ja oczywiscie bylem sceptycznie nastawiony na 3d.Po rozmowie ze sprzedawca w ktorej mowilem ze 3d mni nie ineresuje po co przeplacac,pan wreczyl mi okulary i zapodal ta bajke w 3d.Zapodalem okulary i zostalem bardzo pozytywnie zaskoczony!!!Efekty niesamowite nawet nie myslalem ze takie cos moze byc na tv!Wychodacy 3m jezyk z telewizora ktory omal nie dotyka mojej reki,obraz z bajki czy filmu wychodzi z tv do ciebie i masz wrazenie,ze jestes w srodku akcji.I ja sceptyk 3d zakochalem sie w tym co zobaczylem.....Bez zastanawiania sie kupilem ten tv.Filmu 3d w domu jeszcze nie odladalem,ale za to podlaczylem PS3 i wlaczylem Gre Avatara 3D.I tu kolejne mile zaskoczenie efekty niesamowite,podczas wybuchu kawalki ziemi wylatuja z tv i leca na ciebie lub drzewo rosnie metr przed toba.Zabawa swietna efekty niesamowite,ja osobiscie polecam kazdemu zakup tv 3d.A na temat testu to moge powiedziec ze facet na tescie nie mial odpowiednich okularow i widzial tak jak bez okularow.:grin:Do kazdego telewizora sa okulary tej samej firmy tylko i wylacznie.Ogladajac film na you tube nie mozna zobaczyc efektow 3d.Mozna je zobaczyc tylko przed telewizorem 3d w okularach 3d active glasses,tej samej firmy co tv.Wiec po co ktos robi jakich test i pokazuje cos czego nie mozna zobaczyc?Dla mnie ten facet to czlowiek nie majacy odrobiny pojecia na temat 3d.
 

mlx

New member
ja byłem pooglądać w MM i Saturnie i Euro Agd kilka modeli 3D - i moje zdanie jest takie że panasonica plazma nie dość że widać migotanie to miała problem z płynnością - podobnego efektu u samsunga ja nie zauważyłem - film ten sam z bd ta kreskówka z kosmitami
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
znamy te sztuczki oj znamy.
Plazma do 3D ma większą płynność nawet wynikajacą z technologii . I sprawdź płytę 3D Panasonica nagraną w 60i to jet dopiero to " co tygrysy lubią najlepiej"
 

mlx

New member
znamy te sztuczki oj znamy.
Plazma do 3D ma większą płynność nawet wynikajacą z technologii . I sprawdź płytę 3D Panasonica nagraną w 60i to jet dopiero to " co tygrysy lubią najlepiej"

moim zdaniem argumentacja o znakomitej jakości 3D w jakimkolwiek demie nie jest wyznacznikiem jakości - bowiem prezentacje są komputerowo przetwarzane w celu uzyskania najlepszych efektów na sprzedawanym produkcie a ukrywają ewidentne wady
odkąd pamiętam demonstracje dla fullhd na żadnej nie było rozmycia obrazu - nawet piłkarzy grających na trawie w ogóle sobie nie przypominam bo trawa zawsze się rozsmarowywała przy zbliżeniach więc na dema nie wrzucano

w plazmę to ja już zupełnie nie wierzę - to już nie te czasy i nie ta technologia
 
Do góry