Prośba o pomoc - TV 75 cali, 3D, poszukiwany.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Technologia 3D zakończyła żywot.
Nowe modele już nie będą kontynuowane.
Musisz szukać w starych.

Ale technologia 4K daje taką jakość na 75" że żadne 3 D nie jest potrzebne.
I masz extra ceny.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tutaj się z kikim zgadzam. Ja aktualnie mam 55 cali 4k, ale kanapa blisko tv i oglądając treści 4k odnosi się wrażenie, że materiał jest 3D. Sam będę szukał 75 cali na początku przyszłego roku:)
 

zydok0kr

Member
Technologia 3D zakończyła żywot.
Nowe modele już nie będą kontynuowane.
Musisz szukać w starych.

Ale technologia 4K daje taką jakość na 75" że żadne 3 D nie jest potrzebne.
I masz extra ceny.


Witaj.

Zdaję sobie sprawę z tego iż 4K daje lepsze możliwości, daje lepszy obraz i w ogóle niż 3D.
Szkoda mi tylko filmów które mam w 3D, jest tego mała kolekcja.
No nic muszę jeszcze troszkę podumać i pomyśleć.
Może faktycznie nie warto szukać 3D ,a rozglądnąć się za dobrym tv z 4K, w dobrych pieniądzach.
 

zydok0kr

Member
No dobrze.... a tak na marginesie zamiast 75 cali 3D, co by szanowni koledzy z 75 cali 4K w moim przedziale cenowym doradzali. TV oglądam z odległości 2.5m do 3m.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
No dobrze.... a tak na marginesie zamiast 75 cali 3D, co by szanowni koledzy z 75 cali 4K w moim przedziale cenowym doradzali. TV oglądam z odległości 2.5m do 3m.

W tym przedziale chyba nie ma nic ciekawszego od TCL c70, Panasonic EX780, Samsung Mu7002, Sony Xe85, Philips Pus8303 (ten może być najciekawszy).
 

zydok0kr

Member
Masz extra TCLa 75C70 za 8499 zł z pakietem.

Dziękuję za info.
Nie wiem czemu, ale jakoś nie mam zaufania do tej firmy.
Może z mojej strony to jakiś zabobon, albo naturalna nie ufność i ostrożność.
Poza tym kurcze troszkę ma za szeroką ramkę u dołu.
Zastanawiam się nad Panasonic, Sony, Samsung.

W chwili obecnej mam w domku SAMSUNG UE55H7000SL, jestem z niego mega zadowolony.
Ale on jest przeznaczony do średniego pokoju a nowy ma zawisnąć w dużym pokoju w jego miejsce.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Niby jest jeszcze Sony XF8596, ale on przekracza maksymalny budżet o tysiaka, i z kolei w takiej sytuacji nie wiadomo czy nie lepiej już dołożyć kolejny tysiąc do XE9005. A w ogóle jakie są ceny i dostępność PUS8303?
 

zydok0kr

Member
Niby jest jeszcze Sony XF8596, ale on przekracza maksymalny budżet o tysiaka, i z kolei w takiej sytuacji nie wiadomo czy nie lepiej już dołożyć kolejny tysiąc do XE9005. A w ogóle jakie są ceny i dostępność PUS8303?


Dzięki za te propozycje, ale idąc tym tropem można by było bez końca dokładać po 1000 zł do już założonej kwoty. Na razie skupię się na:

1. Panasonic TX-75EX780E
2. Sony 75Xe85
3. Samsung UE75Mu7002

Nie ukrywam że dużo sobie obiecuję po pierwszej z w/w pozycji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz porównać tak jak na zdjęciach Panasonic EX780 vs TCL 75C70 i widać jak na dłoni że TCL mimo ze kosztuje połowę ceny Panasonica to wygrywa 8:2.
Czyli masz lepszy telewizor pod każdym względem i drugą sztukę gratis 75". I to z pilotem do obsługi głosem ,kalibracją profesjonalną, dostawą, montażem, uchwytem i wgraniem wtyczek.
 

zydok0kr

Member
Masz porównać tak jak na zdjęciach Panasonic EX780 vs TCL 75C70 i widać jak na dłoni że TCL mimo ze kosztuje połowę ceny Panasonica to wygrywa 8:2.
Czyli masz lepszy telewizor pod każdym względem i drugą sztukę gratis 75". I to z pilotem do obsługi głosem ,kalibracją profesjonalną, dostawą, montażem, uchwytem i wgraniem wtyczek.


Hmm nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że w cenie Panasonica mam jakieś:dwa TCL.
Aktualną cenę Panasonic 75EX780 znalazłem w wysokości 10600zł. A sam przecież napisałeś :Masz extra TCLa 75C70 za 8499 zł z pakietem. Wychodzi mi że teoretycznie zaoszczędzam jakieś 2200zł.
No chyba że się mylę i coś źle zrozumiałem. Na chwilę obecną tylko Panasonic jako jedyny oferuje 4K oraz 3D w jednym. A jak sam wiesz jednym z moich priorytetów było właśnie 3D.
 

zydok0kr

Member
Masz rację kup Co uważasz !


Hej.
Nie no spoko nie denerwuj się proszę, ja wiem że staracie się mi podpowiedzieć mądrze i dobrze.
Zaskoczyłeś mnie po prostu pisząc że w cenie jednego tv można mieć dwa tv, stąd moje stwierdzenie wyżej. Oczywiście że porównam oba tv, jeśli nawet mi się uda to oba porównam organoleptycznie (znaczy się pomacam fizycznie) :)
 
Do góry