LG 65UH850V crosstalk

MaRDaV

New member
witam

czas na zmiane starego 47" 3D na coś wiekszego

model ktory mnie interesuje to LG 65UH850V

ogladając 3D w sklepie (pliki MKV) zauważyłem dziwny crosstalk

- Avatar 60p - obraz igła, zero provlemów
- Avengers 24p - dość duży crosstalk

dlaczego tak sie dzieje? czy to wina tego modelu na wystawie czy inne (sztuki tego modelu) też tak będą miały ?

znalazłem na forum, że kąty oglądania 3D na tym LG są dość wąskie i nie toleruje on oglądania z góry bądz z dołu. wiadomo w sklepie nie siedze jak w domu na kanapie tylko stoje, czyli patrze z góry na TV...... ale z 2 strony 3D na AVATAR igła a Avengers nie.
Dodam jeszcze ze te same filmy na moim starym LG 47" LW450U nie mają zadnego problemu, zero crosstalk

jak to jest ?

prosze poradzcie bo obecnie cena na ten TV jest dość dobra (promocja) i nie wiem jak długo potrwa

pozrawiam
MaRDaV
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie sugeruj się jakością z plików MKV, jest ich mnóstwo i sporo badziewia z crosstalkiem.
Sprawdź jakość TV 3D tylko z odtwarzacza Blu-ray lub z pliku iso.
 

MaRDaV

New member
Nie sugeruj się jakością z plików MKV, jest ich mnóstwo i sporo badziewia z crosstalkiem.
Sprawdź jakość TV 3D tylko z odtwarzacza Blu-ray lub z pliku iso.

Dzięki za podpowiedź jednakże bardzo sugeruje się takimi plikami gdyż mój 2 stary 3D tv LG 47"FullHD na dokładnie tych samych pilkach obraz ma bez zarzutu a na tym nawet pliki .ISO się rozchodzily

A tak jako update do mojego posta.
Wczoraj odebrałem 2 TV (wymiana po tygodniu rozmów z LG CS, w sumie byli bardzo pomocni co nie można powiedzieć o "panach" w sklepie)
Nowy TV ma o niebo lepszy obraz który jako "dobry" obejmuje ok 80% matrycy patrząc dokładnie na środku (jak rekomenduje LG), jak jak poprzednim uciekają lekko boki i lekko góra.
Problem znika do 95% dobrego ekranu jeśli oglądam mając punkt patrzenia na ok 2/3 wysokości matrycy.
Pozdrawiam.

PS. nadal testuje nową sztukę gdyż 3D to nie wszystko :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
lg to technologia passywna 3d a te co oglądałeś maja aktywna-obraz rozchodzi się tylko na ciemnym,gdybyś odtwarzał 3d z płyt blu-ray nie miałbyś tego problemu :)
 

weeman

New member
witam

czas na zmiane starego 47" 3D na coś wiekszego

model ktory mnie interesuje to LG 65UH850V

ogladając 3D w sklepie (pliki MKV) zauważyłem dziwny crosstalk

- Avatar 60p - obraz igła, zero provlemów
- Avengers 24p - dość duży crosstalk

dlaczego tak sie dzieje? czy to wina tego modelu na wystawie czy inne (sztuki tego modelu) też tak będą miały ?

znalazłem na forum, że kąty oglądania 3D na tym LG są dość wąskie i nie toleruje on oglądania z góry bądz z dołu. wiadomo w sklepie nie siedze jak w domu na kanapie tylko stoje, czyli patrze z góry na TV...... ale z 2 strony 3D na AVATAR igła a Avengers nie.
Dodam jeszcze ze te same filmy na moim starym LG 47" LW450U nie mają zadnego problemu, zero crosstalk

jak to jest ?

prosze poradzcie bo obecnie cena na ten TV jest dość dobra (promocja) i nie wiem jak długo potrwa

pozrawiam
MaRDaV

Cena dosyc dobra? W jakiej ceniego namierzyles?
 
Do góry