Samsung 46ES7000, evolution kit mdłe kolory, wifi nie działa

kazet87

New member
Witam
Mam problem z telewizorem model 46es7000, kupiłem do niego evolution Kit zainstalowałem ale miałem problem z połączeniem się z wifi mianowicie tv przestał widzieć sieć.
Wcześniej przed podłączeniem kita wszystko było ok teraz nawet po wyciągnięci kita TV nie widzi sieci. Zrobiłem reset TV w dalszym ciągu to samo. Spróbowałem zrobić reset przez menu serwisowe niestety reset chyba nie działał tak jak powinien z racji tego,że TV się wyłącza po zatwierdzeniu resetu muszę go sam włączyć niby wszystko się resetuje ustawienia itd ale nie odbywa się to tak jak podczas tradycyjnego resetu czyli nie wyskakują okienka z ustawieniami języka, sieci itd tylko od razu wybór kanału. I jeszcze do tego po resecie z menu serwisowego kolory tak jakby straciły swoją intensywność i ostrość. Grzebałem w ustawieniach żeby je trochę podkręcić, ale mało to daję. Troszeczkę majstrowałem w menu serwisowym możliwe, że coś przestawiłem a nie mogę znaleźć w necie fabrycznych ustawień w menu serwisowym do tego modelu. Ktoś może miał podobny problem albo wie jak wziąć się za to żeby było jak przed instalacją kita i moją ingerencją w menu serwisowym.
Pozdrawiam
 
Do góry