3D w przyszłych modelach tv

Nozaki

New member
Nie ma niestety takiej fizycznej możliwości. Nie uzyskasz efektu 3D na TV 2D.

Kilka miesięcy temu kupiłem powystawowego Panasonica 50CX700e. Choć rzeczywiście - ze znalezieniem czegoś 3D jest coraz ciężej. Jeden sprzedawca w sklepie wręcz mnie zniechęcał XD Mieli pojedyncze egzemplarze kilku modeli. 90% było bez 3D.

Poszukaj może w sklepach internetowych - tych renomowanych. Zamów dostawę z wzniesieniem. Podłącz i sprawdź, czy wszystko ok. Wyświetl plansze jednolite określonych kolorów - biały, czarny, niebieski, czerwony itd... Aby wykluczyć martwe i gorące piksele. Takie sprawdzenie w miarę żwawe, tyle samo warte co sprawdzenie w sklepie. A okres na bezproblemowy zwrot - bezcenny.
 

piotv

New member
Nie ma takiej możliwości. Potrzebny jest ekran, który potrafi wyświetlić obrazy dla oka lewego i prawego z różną polaryzacją światła.
 

octobre

New member
modeli z 2016 z 3d samsunga i philipsa nie kupisz bo firmy te przestały dodawać tą funkcje w swoich tv
kilka modeli 2016 r z pasywnym 3d ma LG, panasonic i sony zaś z aktywnym
bardzo ciekawy tv full hd jest Sharp LC-55SFE7332E z pasywnym 3d i ceną oscylującą około 2500pln za 55 cali
 

Nozaki

New member
Też byłem nastawiony na pasywne 3D. Jednak z bardzo dobrą jakością obrazu, ceną, przeważył model Panasonica 50CX700E z aktywnym 3D. Z roku 2016, nie wiem, który byłby jego odpowiednikiem. Kupowałem go jeszcze w lecie, przy najniższych cenach telewizorów.
 

apk19

New member
Do tej pory nie kupiłem telewizora 3D i już nie mam nadziei że uda się kupić ale zrobię jeszcze raz rundkę po sklepach RTV i poszukam w marketach .
W sklepach stacjonarnych nie ma ale niby są na stronie sklepu niestety po 1 telewizorze w 3-4 sklepach na całą Polskę ( powystawowe ) i oczywiście odbiór osobisty .
LG miał modele z 2015 roku i telewizory były sprzedawane ok. 200 - 300zł drożej niż wiosną .
Miałem kupić nowy TV 40-43 LG ewentualnie Philips Panasonic Sharp Sony z matrycą 100 Hz i z 3D Pasywnym ze względu że nie męczą się oczy ale ostatecznie gdyby nie było to z aktywnym 3D , również Smart TV z dobrym system operacyjny .
Nie jest tak różowo najnowsze modele 40-43 to Panasonic z lutego tylko że tych telewizorów też nie ma i nie obsługują nowego kodeka DVB-T2 .
 
Do góry