Jaki telewizor 3d?

Spontan

New member
Witam mam do wyboru kilka rodzai tv 3d . nie będą do niego podłączane konsole czy tam cos innego, tylko dekoder, głownie będzie wykorzystywany do oglądania filmów.

1.Samsung UE55F6800
2.
Samsung UE55F6320
3.LG 55LA620S
4.
Samsung UE55F6470SSXZG


Jeżeli macie inne tv w podobnych cenach , a są wg was lepsze , poprosił bym o model .

z góry dziękuje!;)
 

zbyniu4

New member
Jeżeli tv będziesz oglądał na wprost i nie ma problemu z 3d aktywnym to proponuję wybrać samsunga. Z zaproponowanych przez ciebie najlepszy jest 55F6800 z tym że wg mnie najlepiej on wygląda na ścianie. Jak by miał stać na nodze to 55F6500 lub 55F6650/6770. Po za tym musisz tv sam obejrzeć i sprawdzić w sklepie co ci pasuje najbardziej z w/w.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ile godzin zamierzasz oglądać 3D.
Bo w Samsungu jest aktywne i długo oglądać - bez szans.

Czyli do jakiej max kwoty jest zakup?
 

tdx

New member
Bez reklam
Z tych co masz najlepszy jest 6800 film w 3d spokojnie wysiedzisz a patrzac na 2d to jeden z lepszysz tv na rynku

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już od zarania jest bezsprzeczne że 3D jest szkodliwe;
Czy efekt 3D może być szkodliwy? | badania.net
Na świecie obecnie jest zakaz oglądania dzieciom do lat 12.
W każdym telewizorze jest ostrzeżenie o szkodliwości i zakazie oglądania kobietom w ciąży, osobom po alkoholu ,itd...
Widać od razu jest to bardzo "zdrowe" hobby i grozi epilepsją czyli padaczką.
Jak widać każdy wybiera to co jest dla niego najlepsze.

Ja odpuszczam. Można dla zabawy kilka minut.
W pasywnych jeszcze da się dłużej wytrzymać...

"Filmy 3D nie są szkodliwe dla narządu wzroku, jeśli tylko oglądamy je w umiarkowanym stopniu" – powiedział PAP prof. Jerzy Szaflik, konsultant krajowy ds. okulistyki.
Filmy 3D nie są szkodliwe dla zdrowia - odkrywcy.pl

I na koniec- wszystkie największe stacje na świecie już się wycofały z nadawania 3D, więc dlaczego jest tak źle , skoro jest tak dobrze?
 

tdx

New member
Bez reklam
Samsung UE55F6800/F6500 ewentualnie F6770.
Oczywiście może być również inna marka ale piszę ap ropo Twojego 1 posta
 
Do góry