LG Smart 3D, gdzie Vtuner

ruper_01

New member
O widzę, że zainteresowanie spore, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć, ,,gdzie podziała się jedna z najbardziej używanych aplikacji w LG"
 

Don Elektron

New member
LG zabrało... ale to aplikacja firmy trzeciej i oni nic nie gwarantują.
Słowem bla bla bla, vtunera już nie ma :/


Witam.

LG jedynie "ukryło" vtunera dodając nowe aplikacje do działu Premium. Aby mieć dostęp do dawnych aplikacji należy w telewizorze wybrać: ustawienia>wsparcie>inicjowanie opcji Premium. Telewizor uruchomi się ponownie, a w dziale Premium znowu będzie dostępny m.in. vtuner. Gdy po jakimś czasie ikonka vtunera zniknie, a w jej miejscu pojawią się nowe, operację należy powtórzyć.

Pomogłem? :cool:
 

ovner

New member
Wszystko ładnie pięknie zadziałało, tylko szkoda że teraz mam premium niemieckie gdzie jest V-tuner, ale i tak tylko z tego korzystałem.
Premium niemieckie z racji tego że mam ustawiony kraj na niemcy bo w polsce niema HbbTV na 42LW 570s :???: i po inicjalizacji Premium pobiera liste z danego kraju.
 

Adamson_PL_

New member
Witam.

LG jedynie "ukryło" vtunera dodając nowe aplikacje do działu Premium. Aby mieć dostęp do dawnych aplikacji należy w telewizorze wybrać: ustawienia>wsparcie>inicjowanie opcji Premium. Telewizor uruchomi się ponownie, a w dziale Premium znowu będzie dostępny m.in. vtuner. Gdy po jakimś czasie ikonka vtunera zniknie, a w jej miejscu pojawią się nowe, operację należy powtórzyć.

Pomogłem? :cool:

Dopiero teraz dokopałem się do tematu :)
Dzięki za cynk - obadam w domu. Ale kurde powiedzcie mi, czemu nie dodadzą głupiego suwaka, albo nie przerzucą to poza premium? Logic Gone?
 

Adamson_PL_

New member
Niestety, dla ustawień premium dla Polski Vtunera brak. Aktualne aplikacje wraz z wersją modułu można sobie przejrzeć w ustawieniach.
 

ruper_01

New member
Witam.

LG jedynie "ukryło" vtunera dodając nowe aplikacje do działu Premium. Aby mieć dostęp do dawnych aplikacji należy w telewizorze wybrać: ustawienia>wsparcie>inicjowanie opcji Premium. Telewizor uruchomi się ponownie, a w dziale Premium znowu będzie dostępny m.in. vtuner. Gdy po jakimś czasie ikonka vtunera zniknie, a w jej miejscu pojawią się nowe, operację należy powtórzyć.

Pomogłem? :cool:

Dla mnie pomogłeś, dzięki. Ciekawe na ile to zadziała. Dziwi mnie, że LG schowało tę aplikację, wydaje mi się, że jest bardzo dobra i powinna być w tym zestawie.
 
Do góry