Temat: [Nasze Zestawy AV] Od poddasza do salonu :-)
View Single Post
kaziu106
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2012
23-12-2018, 09:11
Domyślnie

[QUOTE=ikar1975;1506144]No gratulacje, jednak nie słyszę jakiegoś entuzjazmu w wypowiedzi, czyżby nie do końca to czego szukamy? Pzdr[/
hmmmm.....Wiesz jak to jest tym gonieniem króliczka A tak poważnie to mam go krótko i od jakiegoś czasu po zmianie sprzętu staram się dać mu czas, pokombinować z ustawieniem kolumn, osłuchać się, wyłapać wszystkie za i przeciw i dopiero po jakimś czasie, gdzie wiem co mi pasuje lub co mi nie pasuje, a dopiero później napisać bardziej szczegółowy osąd Najgorsze jest to, że z każdą zmianą sprzętu jest lepiej i to mnie przeraża bo człowiek chce więcej...a jak żona zacznie liczyć to..... Na razie powiem tak- barwowo jest ok. , a z minusów to ta głośność. Plusem tego wzmacniacza jest jego intymność i bliskość grania nawet na niewielkiej głośności i to jest jego duża jak dla mnie oczywiście przewaga nad Atollem, który miał inną szkołę grania. Przy Xindaku siadasz i się relaksujesz, a przy Atollu bardziej chcesz tańczyć Choć mam małe dziecko to czasem lubię pograć głośniej jak nikogo nie ma w domu. Myślę jeszcze o przesłuchaniu Xindaka XA 6800R II, który barwowo gra podobnie, a ma większego kopa. Ideałem byłoby połączyć barwę Xindaka i trochę wariactwa Atolla IN100 No chyba, że pomyślę o zmianie kolumn na bardziej efektywne...macie jakieś propozycję do xindaka?