View Single Post
Jam Nius
piszę

Avatar Jam Nius

Meldunek: Oct 2011
Postów: 431
Skąd: że znowu

Cytuj  
#1
19-09-2018, 16:10
Talking PGA 2018 Zagraj w Forza Horizon 4 UHD na naszym stoisku we współpracy z Philips | JBL | Thrustmaster | GT Omega Racing |


(tak było tuż przed startem 2 lata temu)

Witajcie fani cyfrowej rozrywki!

Jak co roku staramy się z Wami spotkać i przygotować ciekawe zestawienie sprzętowe podczas corocznego święta graczy odbywającego się w Poznaniu. W tym roku nie będzie inaczej i tak jak poprzednio pojawimy się wraz z partnerami. Co dobrego ? Po roku przerwy związanym z gwiezdnymi wojnami wracamy z domowym symulatorem wyścigowym.


Granie na monitorze jest ok ale granie na wielkim ekranie jest duże lepsze dlatego nie obejdzie się bez dużej przekątnej. O ile nie jestem fanem systemu Ambilight przy oglądaniu TV, tak w przypadku gier jest on nieoceniony a jak Ambilight to oczywiście Philips! Czy zagramy na Oledzie?


Aby dopełnić dzieła potrzebujemy będziemy potrzebować na czymś usiąść i za coś złapać. Tutaj do dyspozycji graczy będą produkty GT Omega Racing oraz Thrustmaster.

Nauczeni doświadczeniami lat poprzednich, szukaliśmy kokpitu, który pozwoli na wygodne spędzanie długich godzin za kółkiem. Dzięki wyeliminowaniu stelaża, konstrukcja GT Omega Racing likwiduje ucisk na kolana (a jakoś pedał hamulca trzeba wciskać :P)


Thrustmaster to marka, którą prezentowaliśmy już dla was i zbierała od was same pozytywy! Tym razem poszli o krok dalej i otrzymaliśmy na targi model TS-XW Racer Sparco P310 Competition z kołem wyprodukowanym właśnie przez Sparco!


O miłą atmosferę muzyczną jak poprzednio zadba JBL! Wodoszczelne wszystko "umiące" i rewelacyjnie grające przenośne głośniki zna chyba już każdy. W tym roku prawie premierowo nowa odsłona Charge 2 .


A gdzie będziemy jeździć i jakim wirtualnym pojazdem? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najgorętsza samochodowa premiera tej jesieni Forza Horizon 4!

Oczywiście PGA to dużo więcej niż nasze stoisko! Nie czekajcie i przybywajcie! (znaczy poczekajcie trochę bo targi w październiku ) Już teraz możecie śledzić codzienne konkursy na https://www.gamearena.pl/pl/
__________________
Jam Nius.
Odpowiedź z Cytatem
Jam Nius jest offline