View Single Post
elgator
Member

Meldunek: Mar 2010
05-07-2017, 21:51
Domyślnie

Chyba w tym wątku nikt nie ma na myśli "Qedzików".

Przyznam szczerze że sam wątpiłem kiedyś w jakość kabli ale zmieniło się to w momencie jak z przymusu zmieniłem kabel HDMI zakupiony na alledrogo za 80zl (po tym jak sie końcówka rozsypała od podłączania do laptopa) na Monstera za 400zł.

Poprawie uległa jakość dźwięku oraz orazu i nie jest to też tylko moje spostrzeżenie, ale osób które oglądają ze mną filmy.

Ostatnio chciałem po części spróbować poprawić coś w swoim kinie i przy okazji remontu zmienić kable na trochę lepsze.
Chciałem kupić do frontów nowe Equilibrium Tune ale trafiła się okazja i do swoich "badziewiarskich" Zensorów kupiłem używane Equilibrium Moonlight ale dlatego że była okazja cenowa.

Kable stanowczo poprawiły ich brzmienie i powiem że nie tylko ja jestem w szoku że jest taka zmiana.

Teraz po tych wszystkich doświadczeniach przymierzam się do wymiany HDMI ampli - TV i mam na to budżet do 1 tys.

Niestety fizyki nie zmienisz bo w kablu nie tylko chodzi o jakość miedzi.

Jeżeli ktoś uważa że kable i kabelki nic nie zmieniają to niech najpierw sprawdzi to sam na sobie zanim bezsensownie będzie obrażał osoby o innej opinii.
Odpowiedź z Cytatem
elgator jest offline