View Single Post
Caparzo
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2007
12-08-2016, 11:02
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystiano8 Zobacz post
Problem w tym, że z jednej strony salon jest otwarty na kuchnie a z drugiej wyjscie na taras wiec musiałbym kuc wysoko nad wyjsciem i ciagnac metry kabli - blizej jest przez posadzkę....
No to kombinuj pamietaj zeby peszel nie szedl nad rurkami z ogrzewaniem.
Cytat:
Napisał AudioFan Zobacz post
Myślę, że tak jak już jeden z kolegów wspomniał, to nie jest forum dla audiofili i wychodzi na to, że za bardzo wyszedłem przed szereg lub też znalazłem się w nie odpowiednim miejscu
Ty audiofilem też nie jesteś. To jest forum i każdy whyraża.swoje opinie. Tu nie ma hejtu ( cokolwiek to znaczy) ale.pisanie że uniesiony kabel podnosi brzmienie jest bajką pomiędzy reksiem i pinokio. Nie ma technicznej możliwości żeby kabel na ziemi miał jakiekolwiek problemy z przesyłem prądu. Za to wizualnie bardzo fajnie to wygląda! Jest inaczej niż leżący kabel na ziemi. To walor estetyczny nic więcej.
To jest forum i o tym sie pisze. Nie wolno sie zrażać że ktoż to krytykuje. Jeden tutaj pomalował sufit na czarno, jeździ na castle party i jest chyba satanistą. Obraził sie jak mu to napisałem ?? Nie, z chęcią byśmy sie napili browara w tym ciemnym pokoju

Ostatnio edytowane przez Caparzo ; 12-08-2016 o 11:09
Odpowiedź z Cytatem
Caparzo jest offline