View Single Post
lolek126
Wspiera forum

Avatar lolek126

Meldunek: Dec 2007
Postów: 22,752
Cytuj  
#21
19-10-2014, 12:46
Domyślnie

Hej po czesci się zgadzam z Tobą ale to też nie do końca bo faktycznie jeśli kilka osób sobie zakupi amplituner z atmosem i jakieś dwa głośniczki dodatkowe sobie powiesi i będzie to wychwalać po niebiosa, to ja do tego podejdę w ten sposób że ok fajnie ktoś się cieszy, bo ja jestem z tych co unmieją sie cieszyć czyimś szczęściem. Natomiast żeby przyznać rację że atmos jest w domu super sprawa to muszę osobiście czegoś tajkiego posłuchać i nie ma innej opcji. Ja jestem z tych co muszą naocznie coś sprawdzić w przeciwnym wypadku to jest czyjes zdanie na temat czegoś... A że wiem jak Polak podchodzi do tego co ma , to i nie bardzo chyba możesz się temu dziwić że tak podchodzę. Zresztą uważam że wtedy jest to najbardziej wiarygodne jeśli samemu człowiek sprawdzi.
Na poparcie tego że cenie rzeczy których nie mam jest projektor, bo jak zauwazyłeś jestem zwolennikiem tego urządzenia i uważam że jest to najlepsze rozwiązanie dla kinoamaniaka i gdybym miał pozwolenie ale jak i pisalem po cześci rozumiem zonę że nie chce z salonu zrobić kina to juz mialbym dobry projektor i ekran 120-130 cali i miałbym kino prawdziwe niemalże, nie mam ale wszytskim doradzam że jest to super rozwiązanie a nie płacic po 30-40 tys za tv 80 cali bo tutaj za mniejsze pieniądze ma sie 120 powiedzmy cali... Ale każdy może miec swoje zdanie. I na pewno Kolego jeśli będę miał możliwość przetestowania prawdziwego Atmosa w pomieszczeniu dedykowanym do tego i jeśli będę zadowolony to pierwszy będę który to napiszę i tak jak pisałem że chciałbym się pomylić co do tego systemu w salonach domowych, pomimoo że nigdy nie będę miał głośników w suficie.
Ale pisalem w innym watku do kilku sklepów dzwoniłem gdzie odsluchiwałem sprzęt i na razie nikt nie jest tym zainteresiowany żeby to zmienic - każdy uważa że więcej w tym propgandy jak tego niż to co wniesie nowego do kina. Ale kiedyś na pewno te salony to zmienią bo będa musieli i wtedy się przekonam kto ma rację. Ale jedno jest pewne ja to muszę usłyszeć
To tak jak pisalismy o 7.1 i według mnie na 20-25 m jest to mało odczuwalne bo jest to wszystko na kupie, ale jakbym miał salon ze 35 m to na pewno miałbym dodatkowe jeszcze dwie kolumny surrandowe ( a na pewno twrado bym o tym myśłał). Ty natomiast jesteś zadowolony z 7.1 pomimo że masz mniejszy salon jak ja i jak napisałeś że malutkie masz kolumienki na te kanały( ...a pomimo tego odczuwasz rożnicę na plus ) ale ważne jest, że jestes zadowolony bo to Tobie ma odpowiadać a nie mi. Pozdrawiam.
__________________
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.

Ostatnio edytowane przez lolek126 ; 19-10-2014 o 13:07
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline