View Single Post
lolek126
Wspiera forum

Meldunek: Dec 2007
19-10-2014, 09:16
Domyślnie

Cytat:
Napisał armanig Zobacz post
Jak będzie, to się przekonamy. Narzekanie nic nie da, jest już sporo osób które mają i sobie chwalą. Jeżeli ktoś inwestuje w kable i inne "drobnostki", które w ogólnym rozrachunku nie wnoszą miażdzących różnic, a Atmosa które (być może) jednak wniesie (jakąkolwiek) poprawę będą krytykować, to ja nie podejmuję się dyskusji z takimi delikwentami.
Ja się cieszę że będą nadstawkowe kolumny do Atmosa.
Hej, żebyś nie zrozumiał że się czepiam bo tak nie jest ale czy znasz osoby które coś mają u siebie w domu a które mówią że to co mają to jest nie warte tej ceny i które są w stanie się przyznać że nie warto bylo wymienic sprzet czy też samochód itp w stosunku do tego co mieli wczesniej?
Pamiętasz jak jednemu koledze napisalem że niech sie nie nastawia że będzie miał super stereo w amplitunerze za 5-6 tyś bo ja mam amplituner za 10 tys i czy ten czy denon 4520 który tyle samo kosztował w tym momencie co kupowałem ( i mialem możliwość długiego odsłuchu) oba te amplitunery nie nadają się do prawdziwego stereo w 100% znaczenia tego słowa... I jak Kolega się zjerzył- ale czy to nie jest prawda? Napisałem prawdę tylko mało kto jest taki szczery żeby tak napisać o swoim sprzęcie....
Znam takich Kolego co mają samochody za 20-30 tys a to co o nich mówią to jakbyś posłuchał to nowe i naprawdę bardzo dobre samochody to się chowają przy tych o ktorych te osoby mówią Polak naprawdę jest w stanie wszystko zachwalić co posiada. Bo tak jest że w Polsce to ludzie to co mają to jest albo najlepsze albo prawie najlepsze - zero dystansu do tego co się posiada i nie ma mowy żeby coś skrytykować.

Pamiętam też jak napisałeś że jesteś sceptyczny co do tego typu glosniczków ala Atmos, tylko w innym watku napisałeś - zmieniłeś zdanie, sluchałeś już gdzies tego typu głosniczków? Czy generalnie się cieszysz że będziesz miał możliwośc posłuchania a dalej jesteś sceptyczny co do efektu np w 20-25 m salonie jak się jest oddalonym od tych głosników jakieś 3-4 m. Nie wspomne jak będa takie głośniczki na kolumnach podłogowych, ktore mają odpowiednią moc.
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.

Ostatnio edytowane przez lolek126 ; 19-10-2014 o 09:23
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline