View Single Post
ar2
Wsparcie
ADMINISTRATOR

Avatar ar2

Meldunek: Feb 2005
Postów: 3,556
Skąd: r2rstudio.eu

 
#1
25-06-2007, 14:53
Domyślnie KONKURS! Zobacz 8 generację plazm Pioneer'a pierwszy w Polsce!

Konkurs!

Wygraj możliwość zobaczenia nowych plazm Pioneer'a jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie! Dodatkowo podczas wieczoru zobaczysz porównanie nowych plazm ze starymi oraz porównanie z LCD prowadzone przez japońskich inżynierów.

Weź udział w uroczystej kolacji po której odbędzie się kameralny koncert Kasi Cerekwickiej a następnie impreza.

Do wygrania jedno podwójne i dwa pojedyncze zaproszenia.

Wszystko to już 4.07.2007 o godzinie 17:00 w Warszawie.
Aby wziąć udział, należy odpowiedzieć na pytanie, który telewizor na zdjęciu to nowa, 8 generacja plazm Pioneer'a. 1 czy 2. Głosujemy poprzez udział w ankiecie.

Jeżeli nie będziesz w stanie przybyć na uroczystość 4.07.2007 nie bierz udziału pod rygorem wykluczenia z kolejnych konkursów lub nawet ograniczenia dostępu do forum.


Regulamin:

Organizator
Organizatorem konkursu jest portal www.hdtv.com.pl.

2. Czas trwania
Konkurs trwa od publikacji, do godz. 24:00 1 lipca 2007.


3. Uczestnicy
Uczestnikami mogą być użytkownicy forum.


4. Zasady
Aby wziąć udział w konkursie oraz w losowaniu nagród, należy będąc zalogowanym na swoje konto w okresie trwania konkursu oddać głos na wybraną przez siebie odpowiedź.


5. Losowanie nagród i ogłoszenie zwycięzców
Dnia 2 lipca 2007 roku wśród wszystkich uczestników konkursu wyznaczona przez organizatora komisja rozlosuje nagrody. Wszyscy uczestnicy biorą udział w losowaniu.


W przypadku braku kontaktu poprzez Prywatną wiadomość na forum w przeciągu 24h nagroda przepada na rzecz innej osoby, która zostanie wylosowana.

6. Odpowiedzialność
Organizator promocji nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kwestie sporne powstałe z winy osób trzecich. Organizator zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian w konkursie i regulaminie. W konkursie nie mogą brać osoby współtworzące konkurs lub będące rodziną organizatora.


Osoba, która wygrała w konkursie i nie przybyła na spotkanie, może zostać wykluczona z innych konkursów a nawet stracić dostęp do forum, o warunkach kary zadecyduje komisja.
__________________
My definition is High Definition. Nie wiesz jak korzystać z funkcji szukaj? Przestrzegaj TO!

ar2 jest offline